Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kipróbáltad már a WS Teleshop...

Kipróbáltad már a WS Teleshop Ear Zoom hallókészülékét? Ha igen, bevált Neked? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
link a termékről: [link]
2011. febr. 26. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem.

Gagyi. Rossz a dinamikája, szűk tartományban erősít. Zajos.

2011. febr. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mócárt válasza:
Hát jobban nem hallok tőle :S de a kamionos cb-s beszélgetéseket halom vele :O
2011. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kidobott pénz !

NEM a terméket kell megfizetni---az pár száz ft értékü---hanem azt a rengeteg reklámot,amit nyomnak róla.

Egy főműsoridős reklámnak több százezer ft másod!perce.

2011. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm minden eddigi válaszadónak a gyors válaszait. Ledöbbentem, hogy kivétel nélkül mindannyian rossz véleményt mondtatok erről a termékről. Azt hittem, hogy sokat segít a nagyothalló embernek ez a készülék.

Ha megrendelem és kipróbálom, ésha nem válna be nekem és az egyik szomszédomnak, pénzvisszafizetési garanciával élhetünk rá pár napon belűl?

2011. febr. 28. 19:53
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én hallókészüléket viselek. Nem szabad az ilyen reklámoknak bedőlni. Ma már a hallókészülékeket személyre szabottan állítják be az adott hallásromlásnak megfelelően. Próbahordásra általában van lehetőség, így többféle készülék kipróbálására is. Mindenképp érdemes egy audiológus szakorvost felkeresni.
2011. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!