Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudom az árakat, reális...

Nem tudom az árakat, reális egy villanyszerelésért 25 000 Ft? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Biztosítéknál volt valami apró csere, aztán 2 konnektorba valami bütykölés és egy foglalat erősítés. Ez kb 3/4 órás munka volt. Csak a kiszállás 6000. Jó, vasánap van, biztos valamivel drágább, de scak a munkadíj ÁFA nélkül volt 12000 Ft. Irreálisnak érzem, de hátnem mondhatom, hogy bocsi, ennyit nem fizetek...
2011. márc. 6. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi szombaton 25%-kal,vasárnap 50%-kal magasabb órabérben dolgozunk.
2011. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A számlán mi szerepelt?
2011. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Autó-benzin-szerszám-alkatrészek-adó-az alkalmazott fizetése-valahogyan megtaláltad, szal hírdetés-hétvége-esetleg gyorsba kellett, szal exta.
2011. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ez már csak költői kérdés, ugyanis ez időre már ki kellett fizetni. Talán tájékozódni kellett volna a vállalkozó személyéről. Szerintem vérlázítóan drága volt. Én ha már így jártam volna, csak kértem volna számlát. Hadd dolgozzon azzal is, és adózzon utána. Majd ezek után feltolnám mindezt a "Tékozló homár"-ra. Legalább más is tanulna a károdból. Igazán ezek a vállalkozók nem gondolnak a jövőre. Gondolom Te is megjegyezted a nevét és mindenkinek elmondod, hogy jártál. Valószínűleg akinek elmondod és villanyszerelési gondja van, nem őt fogja hívni.
2011. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:08


Azt azért ne felejtsuk el, hogy senki sem szorított pisztolyt a kérdezô halántékához, hogy már pedig ôket kell válassza...

Gondolom azért volt kb. ár megbeszélve.

Én egyszer zárat javíttattam, gyújtáskapcsolót. 30K volt az ajánlat és nem a legolcsóbb, viszont megmondta a gyerek hogy jön, mikor elmegy pedig muködni fog a zár, garanciával. A többiek meg napokról beszéltek...

Emberem 8! perc alatt megjavította a zárat. Kezdtem volna el sírdogálni, hogy bazzz 8 percért 30rugó?


Máskulönben nem tudjuk mit épített be. Egy Fi relé 4K-tól indul pl.

2011. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az se mindegy hogy 1000 forintért megcsinálja és nem vállal garanciát, vagy visszahívhatod ha elcseszett valamit. Mondjuk egy kontár nem kis károkat tud okozni, én már nem egyszer szereltem ilyen után. Szóval az a pénz viszonyítás dolga. Én minden szerelésről papírt adok a bizonyítványszámommal, aláírásommal, elérhetőségemmel. El is fogadják pl ha ráköt az áramszolgáltató az általam szerelt, papírozott munkára. Pedig hivatalosan csak mestervizsgás igazolással teszik.

A másik hogy vasárnap én se megyek el puszira szerelni egy telefonra. Ha igen, annak ára van.

2011. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát számlával, áfával, kiszállással lehet annyi! Viszont ahhoz képest drága, hogy ilyen apró szerelést egy hozzáértő ismi megcsinált volna mondjuk egy sörért
2011. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Re: 17:51


Valószínűleg ő is bevágtott utána/előtte egy sört. :)

2011. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
összesen 25 ezer volt áfával és egy év gari
2011. ápr. 2. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!