Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan NŐ aki villanysz...

Létezik olyan NŐ aki villanyszerelő?

Figyelt kérdés

ismertek olyan nőt aki villanyszerelő szakmája lenne?

vagy hallottatok ilyenről?

mert lány vagyok és érdekelne a villanyszerelés, csak hát nem tudom, hogy hogyan fogadnának mint női villanyszerelő...


2011. márc. 7. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted, ki nem szarja le, hogy ki szereli meg a villanyt? :D Működjön oszt csá! :D


-Persze biztos, hogy létezik, meg ha tetszik ne rombold össze a "tetszést" a munka iránt :)

2011. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vadmeggy ***** válasza:
61%
Hát érdekes:D, de szerintem akkor ne villanyszerelő legyél, hanem legalább valami technikus. A szakmunkásképzőben nem irigyelnélek a sok tahó paraaszt között.
2011. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt kint Angliában találkoztam már villanyszerelő nővel,mégpedig azzal aki hozzánk jött ki dolgozni..

Elég jól végezte a dolgát,én teljesen elégedett voltam vele,de azért megkérdeztem,hogy nem hátrány-e,hogy "férfias melója" van..Azt mondta,hogy amióta az adott cégnél dolgozik így van melója,de a vállalkozása nem ment neki,mert valamiért az emberek a férfi villanyszerelőket előnyben részesítik.Mint írtam elégedett voltam vele,de ha én választottam volna a szakembert nagyon valószínű,hogy én is férfi villanyszerelőt hívtam volna ki..

2011. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Igen,a ferjem exbaratnöje is az.

Itt Ausztriaban egyebkent a nöknek mintha kevesebb munkaja lenne, teljesen megszokott, hogy a magyarban ferfiasnak jelölt munkakat nök vegzik. Eddig nöi kemenysepröket, burkolokat, autobuszvezetöket lattam szemelyesen.

2011. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, az angol könyvünkben olvastunk egyről:D Írták az interjúban hogy mindenki meglepődik hogy villanyszerelőt hívnak, és egy nő megy, de mikor megcsinálja mindig elégedettek. Egyébként sajnos sokan elítélnének, vagyis elsőre ítélkeznének, de próbáld ki, ha jól csinálod senkinek semmi baja nem lesz:) Sok sikert!
2011. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

biztosan van mert nálunk az autószerelő műhelyben volt tavaly kihejezett gyakorlaton karosszérialakatos nő is:):)

mondjuk mi mindig vele mosattok a kocsikat és 2 hét múlva 2szer annyian hozták hozzánk mert itt van vizespóló XD :)

2011. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
persze , én
2011. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!