Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ceragem masszázságyunk nem...

Ceragem masszázságyunk nem működik. Valószínűleg érintkezési hiba, a távirányító is sötét. Villanyszerelő meg tudja javítani? Valaki szerelő segítene?

Figyelt kérdés
Szóval, a készülék már nem garanciális, amúgy használtan vettük. Eddig hibátlanul működött. Szállítás után azonban nem működik sehogy sem. Szerintem nincs nagy hibája, csak valahogy, valamiért nem kap áramot. Rendesen csatlakoztattam mindent, az alap dolgokat végigpróbáltam, még biztosítékot is cseréltünk. A távirányító és minden más (projektorok) továbbra sem kapcsolódnak be. Valaki segítene? Nagyon fontos lenne! Villanyszerelő tudja orvosolni ezt a problémát vagy elektronikai műszerész esetleg? Vagy muszáj mindenképp Ceragemes szakembert hívni? Mert attól tartok, ez utóbbi lenne a legdrágább megoldás, és nem hiszem, hogy olyan nagy lenne a baj. Szerintem csak egy egyszerű vezeték szakadás vagy törés van, vagy ilyesmi.
2010. júl. 9. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire sürgős? Elektroműszerészi és villanyszerelő gyakorlattal rendelkező villamosmérnök vagyok. Írj privátot!
2010. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Időközben sikerült a problémát elhárítani. De szakemberek elérhetőségét (linket) szívesen fogadnék, mert nem könnyű őket megtalálni. Csak arra az esetre, ha esetleg komolyabb baj lenne, mint a mostani volt.
2010. júl. 13. 22:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy a hálózati kapcsoló panel volt hibás, nem adott át áramot. Át lett kötve ideiglenesen.
2010. júl. 13. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!