Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 4db IP kamera képét lehetősége...

4db IP kamera képét lehetőségem van otthon online nézni?

Figyelt kérdés

Alapjában véve nem IP kamera rendszer telepítését terveztem. De a neten rábukkantam egy igen kedvező ajánlatra, ahol 4db IP kamerát kínálnak eladásra. Végül is ez lényegtelen, csak azért írtam le, hogy mindenki átlássa a helyzetemet.


Tulajdonképpen egy családi ház külső részét szeretném vezeték nélküli kamera rendszerrel felszerelni.


Ami fontos szempont számomra, azok a következőek lennének:


- Minél kevesebb vezetékeléssel megoldható legyen a telepítés

- A lakásban egyszerre látható legyen mind a négy kamera élő képe

- Mind a négy kamera képe rögzítésre kerüljön

- Számítógépre csatlakoztatható legyen (tehát a lakásban nem tv-n keresztül szeretném nézni az élő képet, felvételt)


Arra lennék kíváncsi, hogy az általam leírt "követelményeknek" megfelel-e 4db ip kamera telepítése.


Láttam már normál vezetékes kamerarendszert telepítve, dvr felvevő egységgel. Annak volt egy külön belső programja, ami kezelte a felvételeket, az egyszerre látható 4 élő kameraképet, stb...


Ezt ugyan így meg lehet oldani IP kamerával is? DVR szükséges hozzá?


Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 14. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy router, egy progi a képfeldolgozáshoz és a kameráid.


[link]


A DVR feladatát a gép csinálja.


1.Viszont a kamerák áramellátásához mindenképpen kell vezeték.

2.A routernek nem muszáj a gép mellett lennie.

2011. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2011. márc. 14. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs mit, de analóg kamerákkal meg USB grabberrel ugyanolyan minőség mellett töredéke árból kijön a kamera.

Bármilyen vezetékes megoldás esetén ugyanannyi a kábelezés költsége.

2011. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!