Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretném a véleményetek...

Szeretném a véleményetek kérni erről a digitális fényképezőgépről. Mit gondoltok megvegyem, jó választás? Kodak EasyShare Cx7330

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 20:44
 1/6 wolly62 válasza:

üdv

nem éerdemes meg venni


Az árhoz képest gyenge teljesitvény

csak 3x zoom

csak 3.1 megapixel stb.

és képstabilizátor sincs benne ..


HHmm ..szoval drága buta gép.

2011. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2011. márc. 14. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél Kodakot, mi csak szívtunk vele...
2011. márc. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi történt,miért szívtatok vele?Köszi.
2011. márc. 15. 05:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyiknek meghalt a lencsevédőt mozgató mechanikája, ha bekapcsoltad a gépet, sokszor nem húzta fel a redőnyt a lencse elől és kézzel kellett ezt helyette megtenni.

A másiknak a tárcsája készült ki, sok tekerésre nem reagált, elég nehéz volt úgy állítgatni a dolgokat.

Ezen kívül a fényképezőhöz tartozó képmentő és nézegető program is silány, de én eleve nem szoktam az ilyeneket telepíteni, így ezzel csak ismerősöm szívott.


Szóval én Kodakot többet nem veszek és másnak sem tanácsolom.

2011. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2011. márc. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!