Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen ceruza aksit ajánlotok...

Milyen ceruza aksit ajánlotok Panasonic Ls-80 digitális fényképezőgépbe?

Figyelt kérdés

Eddig 2500mAh-s SANYO aksikat használtam (3 éves), de azokkal már nem kpcsol be a gép. Milyen márkájút és milyen kapacitásút ajánlototk? Töltőt nem szeretnék másikat venni, csak aksikat!

Köszönöm előre is a használható válaszokat!


2011. okt. 29. 17:23
 1/4 Sárkányfűárús ***** válasza:

Én dslr-hez használom az Eneloop 2200mAh-s akksikat...töltővel 4 db úgy 5-6 ezres körül kóstál!

Nagyonjó!

Ja..és a Sanyo gyártja!:)

2011. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy amit használsz mennyi ideig bírja?
2011. okt. 29. 18:17
 3/4 anonim válasza:
Sanyó nekem is volt, de vettem a LIDL be valami fekete tölthető elemet az simán leverte az összes márkát, Tronik a neve és gagyinak néz ki de kellemes meglepi volt. eredetileg gyerekjátékba vettem de lazán jobb a sanyo tól a sonny tól és a gagyi enegrizikétől is bár ez utóbbi még teszkós szintet sem éri el manapság. Kb 40 % al tovább birja a sanyó tól, ez tapasztalat és a négy volt kb 800 huf de ennek 3 éve. Azóta ezzel használom a és még mindíg tuti.
2011. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ja video rögzítéshez, kibirja a töltött elem a 4gb karira férő 90 perces videót lazán. és nem merül le hónapokig tehát az önkisülése szinte alig van.

Fullra még nem tudtam meríteni ugyhogy nem tudom.

De nekem egy fuji 5800 ban van.

2011. nov. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!