Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez megoldható így? Telefon...

Ez megoldható így? Telefon töltés elemről?

Figyelt kérdés
van egy zte blade telefonom és az aksija nem birja a legjobban Azon gondolkodtam ha vennék 6 db 1.5 v AAA -s elemet az 12v és rákötném egy autós átalakitóra 12v-5v az müködne??? és hány hma-s elem kellene ?? (azt mondták hogy az usb 5v-n tölt.)
2011. márc. 18. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
bocs elírtam 8 db
2011. márc. 18. 21:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak fölösleges időpazarlás lenne ennyi időt és energiát elpazarolni arra hogy összedobj 1 ilyet lehet nem is fog működni és egy ilyen cucc hamar leszívja az elemeket és nem is biztos hogy lenne valami látható eredménye. Ha nagyon muszáj akkor lehet kapni vésztöltőket telefonokhoz de az 10-15K-ért árulják ami nem olcsó dolog.
2011. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pedig működő dolog ez. a pda-val túrázók szoktak ilyet bütykölni. 4 cerkaakku (nem 8), egy elemtartó meg egy usb kábel, és már lehet is tölteni. persze, nem tökéletes, viszont több aksit is lehet vinni a túrára és akkor tovább bírja. én a bt gps vevőhöz csináltam ilyet, használható.

[link]

[link]

2011. márc. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz!!
2011. márc. 23. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!