Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges-e? (Fatolvajok ellen)

Lehetséges-e? (Fatolvajok ellen)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy szeretném beazonosítani azokat a személyeket, akik sajátjuknak érzik erdőnk tartalmát. Nem szeretnék egy héten keresztül kint sátrazni az erdőn. Inkább valami kamerára gondoltam. Aukciós oldalakon 10 k alatt lehet kapni kém,vagy sportkamerákat. Leszögezem nem akarok 100 ezreket erre költeni. Nem kell hogy 50 fps-sel rögzítsen képet, csak az autó, vagy a lovasszekér kivehető legyen. az említett kamerákkal az a problémám, hogy 20-24 órát nem tudnak rögzíteni. Mozgásérzékelés sem jó, mert mozoghatnak az ágak,stb. Mi a véleményetek? Megoldható?
2011. márc. 20. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek bővíthető memóriások? Egy 16 gigás kártyára gondolom sok fér, és máshol is használhatod, ha ez a projekt lezajlott :)
2011. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Még azt is ellopják ;)


Sztem ha úgy látod lopnak, akkor gyújtsd rájuk az erdőt, és a probléma megoldva.

2011. márc. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem a tárhellyel van a gond, hanem a tápellátással. Csak két három órás üzemidőt láttam mindegyiknél. Ha esetleg van olyan amihez akkumulátor csatlakoztatható, vmi olyasmire gondoltam.
2011. márc. 21. 00:22
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha tudnék velük találkozni, nem az erdőt gyújtanám rájuk, hanem a házukat:)
2011. márc. 21. 00:25
 5/12 anonim válasza:
A sátrazást ajánlom, a kamerával nem fogod elkapni az tolvajokat. Nap nyugta és napkelte közötti időszakot ajánlom a sátorban tartózkodásra:)
2011. márc. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
még ha lenne is egy kamerád, azzal nem tudod belátni az egészet! Messziről pedig nem látszanak azonosithatóan a tolvajok! Csak személyesen tudod megvédeni (ha erős, bátor, nagydarab férfi vagy) de néha még az se elég! Nálunk pld a polgármester fizetett tolvajokat alkalmaz, akik közmunkán, úttisztitás ürügyén lopják a fát :(
2011. márc. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

És ha a cigányok éjjel lopják a fát? A kamera nem sokat fog segíteni.

Pár baráttal és kutyákkal inkább sátoroznék.

2011. márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyan kamera kell aminek van 12voltos bemenete és egy autó akksiról vígan elmegy 24+ órát....
2011. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az erdőnek egy bejárata van, ahol szekérrel, uazzal megközelíthető, a többi út járhatatlan. Én hét közben iskolában vagyok, nem tudok kint lenni egy hétig. Ez egy kis falu, és tudom, hogy kik lehetnek azok. Ha nem tudom tetten érni őket, így betudnám bizonyítani apámnak is, mert ő állandóan kételkedik. Szóval a kamera elrejthető lenne, Délutánonként kitudnék menni laptoppal, letölteni az aznapi anyagot. Én is arra gondoltam, hogy folyamatosan egy akksival tölteni mondjuk usb-n keresztül. Nekem nincs tapasztalatom ezekkel a kamerákkal, amiket említettem. Konkrét típust, vagy fajta kellene mondjuk 10-20 ezer Ft-ig, amellyel biztosan megtudom csinálni. köszönöm.
2011. márc. 21. 12:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Amivel éjszaka is normálisan látsz kicsivel drágább így ahogy körbenéztem elsőre ez tűnik jónak


[link]


[link]


az szerint válogass hány méterig látnak el, a bejárathoz teszed akkor elég a kisebb is..

DC12V kell neki, tényleg melléraksz az avarba egy autó akksit megy egész éjjel...

2011. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!