Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges-e? (Fatolvajok ellen)

Lehetséges-e? (Fatolvajok ellen)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy szeretném beazonosítani azokat a személyeket, akik sajátjuknak érzik erdőnk tartalmát. Nem szeretnék egy héten keresztül kint sátrazni az erdőn. Inkább valami kamerára gondoltam. Aukciós oldalakon 10 k alatt lehet kapni kém,vagy sportkamerákat. Leszögezem nem akarok 100 ezreket erre költeni. Nem kell hogy 50 fps-sel rögzítsen képet, csak az autó, vagy a lovasszekér kivehető legyen. az említett kamerákkal az a problémám, hogy 20-24 órát nem tudnak rögzíteni. Mozgásérzékelés sem jó, mert mozoghatnak az ágak,stb. Mi a véleményetek? Megoldható?
2011. márc. 20. 23:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ezzel viszont az a baj,hogy ezekhez még kéne egy laptop, meg egy tv tuner pl. Azt meg nem szívesen hagynám kint. Vmi olyasmi kell ami kicsi Adható neki áram akksiról, egyben tudja rögzíteni a képet. Nem okoz neki gondot 20-24 óra folyamatos üzem. Gyengébb minőségben ráfér egy napi anyag. Köszönöm azért.
2011. márc. 21. 18:37
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem biztonságtechnikai szaküzletbe biztos találnál ilyen eszközt - bár nem olcsón! Esetleg számitógép nélkül megoldható lenne egy mozgásérzékelős videokamera, sőt egy fényképezőgép is elég lenne! pld A legegyszerűbb megoldás egy vékony láthatatlan szál az úton kifeszitve, ami ha elszakad exponálja a régi hagyományos filmes fényképezőt
2011. márc. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!