Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatót érdemes...

Milyen nyomtatót érdemes venni most?

Figyelt kérdés
Az olcsóbb fajtákból, csak itthon használnám, tehát nem sokat, nemnagyon számít, hogy pl. fényképeket milyen minőségben nyomtat ki. Patronra viszont nem akarok sokat költeni...
2009. febr. 23. 23:20
 1/4 anonim válasza:

Szia a guruk szerint egy a/4-es oldal nyomtatása 70%-os telítettséggel fekete színben az OKI nyomtatókkal jött ki a legolcsóbban 1 vagy 2 ft körül.


Javaslom hogy ha teheted lézer nyomtatót vegyél már nagyon sok helyen tudják tölteni az eredeti toner ár töredékéért.


Nekem egy Samsung CLP-300 as nyomtatóm van ez színes lézer akkoriban (kb 6 hónapja)32000 ft. volt. Ennek már csak az eggyel ujjabb szériája van forgalomban a CLP310-es kb. ugyan azt tudja a kettő. Sok sikert a választásban

2009. febr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen valami lézert, akár színest, akár fekete-fehéret.

Viszont a toner ára elég viszonylagos: sokszor többe kerül, mint a patron, viszont sokkal (nagyon sokkal) többet tudsz nyomtatni vele. Nekem egy Xerox 3117-esem van. Jelenleg ez az egyik legolcsóbb lézer a piacon, szerintem alapvetően megéri. (mono, 12-15 khuf). Primitív, viszont gyorsan és szépen nyomtat. Amit adnak hozzá tonert, az elég jól húzza. (Én fél éve vettem, kb 5-600 oldal szöveget nyomtattam vele)

Persze ehhez a nyomtatóhoz hozzátartozik, hogy a toner ugyanannyiba kerül, mint a gép.

2009. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 issti ***** válasza:
100%
Volt több tintasugaras nyomtatóm, de amióta lézert használok nem is értem minek gyártanak tintásat. Fényképet úgysem érdemes otthon nyomtatni, hiszen sokkal drágább, és gyengébb. A lézeres nem szárad be, nem maszatol, sokkal ritkábban kell a festéket pótolni, és mostanában már nem is drága.
2009. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen Canon.
2009. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!