Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Heti 1-2 használat esetén...

Heti 1-2 használat esetén érdemes nyomtatót venni?

Figyelt kérdés

Főiskolára járok és tételek nyomtatására kéne, mert elég drága felénk a nyomtatás. Van értelme ilyen kevés használat esetén nyomtatót venni? Nem szárad be idő előtt a festékpatron?

Ha igen, milyet érdemes venni?


2011. szept. 20. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

En ezt ajanlom: samsung ml-1665 laser nyomtato, nekem is ilyen van s nagyon megvagyok vele elegedve s olcso is volt, a legolcsobb laser nyomtato


REgebb en is igy voltam mint te ezert vettem egy ilyet:D

2011. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyomtatóval legalább heti 1 lapot ki kell nyomtatni, hogy ne száradjon ki a patron.

Én vettem nyomtatót annak idején, de végül megbántam. Szerintem te is jobban jársz, ha jó alaposan körülnézel a főiskolád környékén, hogy hol lehet olcsón nyomtatni.

Kellene, hogy lehessen, ahova én jártam, ott rengeteg bolt volt, és így erős volt a konkurencia, és nyomottak voltak az árak.

2011. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lézerrel nem nagyon szokott olyan gond lenni, hogy beszárad. A tételek gondolom jók fekete-fehérben is, olcsóbb, egyszerű lézer meg már 15-20000 között van. A Samsung is jó választás és a Xerox is (Samsunghoz olcsóbb a toner).
2011. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2011. szept. 20. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha minden heten nyomtatsz, siman megeri venni egyet, csak arra figyelj hogy ne tintasugaras legyen. Megteszi egy fekete-feher lezernyomtato. Ha kicsit utanajarsz szerintem talalsz valami akciot es a nyomtatasi gondjaid megoldodnak evekre es a befektetesed megterul.
2011. szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BB Ádám válasza:
Ez teljesen hülye kérdése, döntsd el hogy van-e rá olyan szükséged vagy nincs, ebbe nem igazán van beleszólásunk, neked KÉNE eldönteni az ilyesmit, ez olyan mintha megkérdeznéd hogy megéri e elmenem a boltba ha a kocsim sok benzint fogyaszt....
2011. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!