Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopotok van? Meg...

Milyen laptopotok van? Meg vagytok vele elegedve?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos van egy Asus F5N, de iszonyatosan rossz, mér alig várom hogy megszabadulhassak tőle. Szerencsére legtöbbször a pc-met használom. Asus-t soha ne vegyél ezt az egyet mondom, én eddig az összes cuccommal szívtam ami Anus volt.
2011. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Panda Péter ***** válasza:

Acer. és egy f0s. igaz, hogy már két és fél éves, de ez még nem lenne ok arra, hogy a fedlapja széttörjön. anyaghasználat, és összeszerelési minőségben nagy nulla az egész, tervezési hibák tömkelege.

ami pozitívum benne, az a kényelmesen használható billentyűzet és a relatíve erős hardver.

a következő laposom biztos, hogy egy HP Elitebook lesz, még ha a gatyámat is rá kell fizetnem.

2011. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Fujitsu siemens.Pontosan nem tudom a típusát.2004! óta van meg,eddig egyszer volt szervizben melegedés miatt.Azóta tökéletesen működik!
2011. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Samsung RF510 és egy QX 510.


http://www.youtube.com/watch?v=DEw1y_PhlDg&feature=related


[link]


Radikális változtatások után folyamodtam ehhez, a notebook-ok piacán neddig ismeretlen gyártóhoz. Az RF510 Angliából van, nálunk sajnos nem elterjedt. De garantálhatom, hogy a valaha volt legjobb notebook-om, pedig sok minden megfordult nálam. Tiszta fém az egész, nagyon minőségi cucc, felszereltsége pedig magas és számomra pont elég. Csak ajánlani tudom, viszont nem olcsó, mondhatni elit készülék. :) A QX 510-et főleg a fiamért vettem, mert ő sokat játszik és ez a gép pont arra van. De néha azért elviszem magammal, mert öltönyös emberek között elegánsabb, mint az RF510. Ez a QX510 is nagyon minőségi, nem vártam volna a Samsung-tól, hogy ennyire be bir erősiteni a laptop piacon. Én ezeket csak ajánlani tudom, sőt számomra a legértékelendőbbek, azok után, hogy 2 év alatt egy hp, egy Dell és egy acer gép ment tönkre nálam.

2011. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2011. ápr. 8. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:

IBM Thinkpad volt egészen eddig. Verhetetlen, vagy 8 évet kibírt, leejtéssel, megégetéssel, vízzel együtt. Menne még most is, de már nem futnak el rajta a munkahelyi programok, váltanom kellett a többmagos processzorokra.


Most Dell van, egy elég drága darab. Sok okosság van benne, de a közelébe se ér a régi IBM-nek (ami most már Lenovo). Az anyagok sem mindenhol a legjobbak és gond van a driverekkel is. Ettől még fényévekkel jobb, mint mondjuk egy HP...

2011. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Panda Péter ***** válasza:
nem tudom miért fikázza folyton mindenki a HP-t. Elitebook mond valamit?
2011. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Három HP-val volt dolgom, mindegyiknek beszart a monitorvezérlője...
2011. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!