Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ráömlött a viz a laptop...

Ráömlött a viz a laptop kijelzőmre most foltos, és olyan minttha ködös lenne, előbb szétszereltem van egy foliás rész és egy fehér hátlapszerü és vissza is szereltem rendesen müködik, de ködösnek még mindig ködös sőt már kis foltok is megjelentek?

Figyelt kérdés
melyiket kell tisztitani?
2011. ápr. 8. 16:10
 1/7 anonim válasza:
Az én Siemens telefonom hasonlóan járt, bár az fekete-fehér volt. A köd valójában pára, vízpára mert a képernyő meleg és pára lesz belőle. Egyébként a foltokat nem tudom, az én telefonom 2 hét után elkezdett furán kattogni és kimúlt.
2011. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ahhh semmi nem jó nem tudom ki lehet e száritani hajszáritóval??? szétszereltem..de csak a kijelzőt találtam most azzal mit kezdjek??? laptop kijelzőt hogy lehet szétszedni?
2011. ápr. 8. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha szerencséd van holnapra kiszárad, és jó lesz, én is ugyanígy jártam az Anus laptopommal, csak az tea volt
2011. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintetek ha szétkapom a monitort..és hajszáritóval elkezdem száritani jo lesz???????????????????????????? száritsam??
2011. ápr. 8. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
mondom hagyd holnapig hátha kiszárad
2011. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tegnap éjszaka történt :)...ráadásul már hajszáritoztam kétszer szétkaptam..semmi annyit változott, hogy az a "köd" már majdnem belepte a kijelzőt pont egy szabad kockányi tiszta terület maradt csak
2011. ápr. 8. 20:51
 7/7 A kérdező kommentje:
rájöttem hogy az pára..szerintetek pára megkötöt+ hüős hely jo lenne rá?
2011. ápr. 8. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!