Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 2 honapos Sony Vaio...

Van egy 2 honapos Sony Vaio laptop-om es valami baj van a kijelzojevel, nagyon fenyes es a feher szinek beegnek meg a kep is beeg. Szoval ha egy fekete kep jon be, akkor halvanmyan latom meg az asztalt, mert beegett. Valaki tapasztalta mar?

Figyelt kérdés
Felhivtam a Media M.-ot ahol vettem es mondtak hogy vigyem el ebbe a Sony szervizbe. Ott azt mondtak, hogy vigyem vissza a Media M-ba, mert itthon nem javitanak VAIO-kat mar, hanem kikuldik kulfoldre es az majdnem 1 honap. Nekem szuksegem van laptop-ra, szoval szerintetek adnak egy csere-laptop-ot erre az idore? Igenyelhetek egyaltalan ezert?
2010. nov. 9. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben egyértelműen a készülékkel van gond, azt kötelessége az "eladónak" a vásárlás helyszínén AZONNAL javításra átvenni, BIZONYLATTAL !!!!!!

Amennyiben ennek ellenkezőjét tapasztalod, akkor -a vásárlást igazoló blokk meglétével- panasszal fordulhatsz a Fogyasztóvédelmi Hatósághoz, hiszen ez törvénybe ütközik.

2010. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond meg az üzletben, hogy tisztában vagy a jogaiddal és élsz is velük !!!
2010. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azzal nincs gond hogy atveszik, csak azt mondjak majdnem 1 honap mire a kezembe visszakerul.... es nekem szuksegem van ra. Ilyenkor nincs lehetosegem egy cseregepet kapni?
2010. nov. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!