Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan boltot Szolnok...

Van olyan boltot Szolnok környékén, ahol elektromos cigaretta vásárolható?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretnék zsákba macskát venni, ezért szeretnék utánajárni egy boltban, hogy hogy is működik, stb...
2011. ápr. 11. 13:48
 1/5 anonim válasza:
Szolnokon a lengyel piacon láttam árust aki ilyet is árul szombatonként.
2011. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az lol! :D Még van lengyel piac? De durvah!:D

Utoljára vagy 5 éve voltam a lengyel piacon... de szerintem az hamis e-cigi.. Jó lenne valami bolt szolnokon, legalább egy 1x használatosat vennék megnézni hogy milyen érzés az elektromos cigi.. mert a rendesről k*rva nehéz leszokni, én jelenleg leszokóba vagyok, legutóbb is abba voltam, 2 hónapig birtam. xD Azért kellene valami alternativa..:)

2011. ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha nem akarsz elektromos cigarettából zsákbamacskát venni akkor próbáld ki őket: [link] itt 30 napos pénzvisszafizetési garancia is van, hogyha nem tetszene a dolog. (Elég bátrak ebben a kérdésben úgyhogy nem hiszem, hogy sokszor előfordult volna velük ez a dolog)
2011. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én az internetet javaslom:

[link]


ezt nézd meg, vagy nézz körül az oldalon. Nekem ezzel sikerült!

8200 Ft volt kiszállítással... Löttyöt külön rendelni kell hozzá, van az oldalon is, de én inkább innen rendelem:

www.eliquid.hu

2012. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tudom hogy régi kérdés, de a pláza közepén vaqn egy kis e-cigi-s bódé
2015. márc. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!