Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos cigaretta dohányzásra?

Elektromos cigaretta dohányzásra?

Figyelt kérdés

Vettem a barátomnak e-healt cigarettát, de utólag kiderült, hogy az inkább leszoktató cigi (egy-egy slukk között kell 1-2 percet várni, 6-7 slukk egy szál, ami után 3-4 percet várni kell stb.)

A barátom nem akar (sajnos) leszokni a dohányzásról, de az e-cigi "élménye" tetszik neki, vagyis ha vennék egy olyan elektromos cigarettát, amit ugyanúgy tud használni, mint egy "valódi" cigit, akkor egészségesebben dohányozhatna.

Tudtok ilyet? :S


2011. okt. 7. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nem próbáltam még, de tervezem, mert ismerősöktől sok jót hallottam róla. Az egyetlen dolog, ami miatt ódzkodom tőle, az ára...

2011. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

[link]

Itt leírja egy emberke a tapasztalatait. A lényeg, olcsó húsnak híg a leve. Ebből is be kell fektetni egy 10-15ezer forintos darabra, különben egy dohányos sem fogja szívni mivel nagyon gyér a füst és nem hasonlít a cigihez

2011. okt. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 karafatyi válasza:

Én nem rég vettem a józsefvárosin és nem kell várnom semmitsem :D

Totál olyan mint a rendes cigi tehát nem kell várnom semmit a kövi slukkig :D

De kisebb trafikokban is lehet már kapni :)

2011. okt. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hoki2010 válasza:
Árulnak már 2500ft értékben is, ami csak annyiban más, hogy kicsi és kell várni a slukkok között...
2012. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Valóban, vannak gagyik. De van minőségi is, én erős dohányos voltam, míg egyszer be nem fektettem, és egy hónap alatt visszahozta az árát.

[link]


ezt a cigit szívom.

Én folyadékot innen rendelek:

www.eliquid.hu


Szerintem ezzel kellene próbálkoznotok.

A cigi ára: 7000Ft+1200 Ft a házhozszállítás.

a lötyi: 30ml (kb egy hónapra elég) 3000Ft. (kiszállítással).


Nekem ezzel sikerült.

2012. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!