Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elromlott a pc m letoltottem...

Elromlott a pc m letoltottem az everest programokat es telepitettem a driverokat es a bioszt is es tonkre ment a gep pedig szerintem minden megy olyan mintha alvo alapotba lenne mi leheta baja?

Figyelt kérdés
segitsetek kerlek :S
2011. ápr. 12. 21:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én a helyedben minimum megverném aki így beszopatott.

De te is kis hülye vagy, ha nem értesz hozzá akkor mi a f@szért nem hagyod békén a gépet?.

2011. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nekem kellene rendberakni egy tízes alatt hozzá se szagolnék.
2011. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
haverom azt mondta ami az alaplapon van "elem" azt kell kicserelni
2011. ápr. 12. 22:10
 14/16 A kérdező kommentje:
mit kell kicserelnem es mennyibe kerul :S?
2011. ápr. 13. 19:19
 15/16 Tom Benko ***** válasza:

Alaplapon ha lemerül az elem, akkor maximum a gép órája fog hülye értékeket mutatni. NE NYÚLJ SEMMIHEZ! A haverodat csapkodd le, egy hétig az everest miatt, egy hétig mert beszopatott, egy hétig, meg mert az egészért egy jó valag pénzt fog kellened fizetni. Utána meg addig üssed, amíg új géped nem lesz.

Az everesttől nem lesz gyorsabb, legfeljebb frissebb driverekkel tele. Legközelebb bármit csinálsz, kérdezz! Egy jó fórum: [link] , ott lényegesen hozzáértőbbek fognak segíteni.

Nem mellékesen: sanszos egy új alaplap...

2011. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tom Benko ***** válasza:
Ja, és legközelebb, ha kísérletezni akarsz, előtte telepíts VirtualBoxot, abba egy rendszert, és ott tesztelheted az ilyen programokat.
2011. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!