Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Most telepítettem a windows7-e...

Most telepítettem a windows7-et. Milyen programokat töltsek le vírusok ellen?

Figyelt kérdés

Kérlek küldjetek linket is, illetve mindent amit csak tanácsolni tudtok ezzel kapcsolatban.

Nem tudom fontos e, hogy milyen gépem van, leírom a biztonság kedvéért.

ASUS ASPIRE 6935G 2GHz, intel core2 duo, 320HDD laptop.

köszi a segítséget, sajnos elég laikus vagyok.


2010. jún. 12. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a NOD32-t használom, a CHIP magazin oldaláról le lehet tölteni, egy hónapig érvényes, utána a következő ujságszámban levő kóddal meg lehet hosszabbítani. Szerintem ez a legjobb. Vagy van még egy ingyenes az AVAST, de ez nekem volt amit nem vett észre.
2010. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és mennyibe kerül a chip magazin? őszíntén szólva, inkább valami ingyenesben gondolkodom, de attól még nagyon fontos, hogy jó legyen. köszönöm az eddigi válaszod
2010. jún. 12. 20:52
 3/13 cheesysnail ***** válasza:
100%
felmész erre az oldalra [link] és letöltöd onnan. És nem kell megvenned a CHIP magazint, annyi a különbség, hogy 30 naponta ezt meg kell tenned.
2010. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ingyenes verziók:

[link]

[link]

2010. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
második válaszolónak: melyiket töltsem le? a smarot v a nod32? v mindhármat?
2010. jún. 12. 21:00
 6/13 anonim ***** válasza:
A Smart Security egy teljeskörű biztonsági program, ami tartalmaz antivírust is, míg a NOD csak az antivírus része. Ha a CHIP kódját használod, akkor javallott a Smart Security, mert ugyanazzal a kóddal használható, de többet tud.
2010. jún. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha eredeti a Windows (kaptad alaptophoz, vetted a boltban, nem letölltötted, nem a szomszédból kaptad), akkor a Microsoft Security Essentialst is ingyenesen használhatod. Meglehetősen jó kis program, ahhoz képest, hogy Microsoft :)
2010. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Leszedsz egy Kaspersky IS 2011-et innen:

www.kaspersky.com


Majd egy trial resetet innen:

judgedredd.fw.hu


A Kaspersky Internet Security eléggé komplex ahhoz, hogy ne kelljen mellé semmilyen más program. A Windows Defendert, Windows Tűzfalat meg egyéb cuccokat ki is kapcsolhatod (Vezérlőpultból lehet). Én is Kaspersky-t használok több gépen, és soha semmilyen gond nincs vele. Van benne minden, ami neked kell: antivírus, kémprogramvédelem, keyloggervédelem, tűzfal, alkalmazásfelügyelet, stb. Minden káros szarság ellen véd, és elég gyors.


A második linkről leszedett programmal meg elölről lehet kezdeni a 30 napos próbaidőt. Én is ezt használom, csak KIS 2010-re, azt nem tudom, hogy KIS 2011-re működik-e (sztem igen). A kaspersky azt mondja rá, hogy vírus, de kielemztem, és nem csinál semmi rosszat.

A leszedett tömörítet állomány le van jelszavazva, hogy ne riasszon a vírusirtó.

Jelszó: kaspersky

2010. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát azért...ez nem egy életbiztosítás... crackelt biztonsági programra bízni a gép védelmét. Teljesen biztos vagy benne, hogy csak az időkorlátot lövi le benne? Vagy esetleg az egyik szemét is, hogy ne lássa olyan élesen a rusnya férgeket. :)
2010. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp free verziós vírus irtót ajánlok a crakelt vírus irtót használok nagy százaléka hozza szervizbe a gépét olyan vírusok miatt amit mondjuk egy Avast 5 simán megfog.

[link]

vagy

[link]

2010. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!