Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki tud valami igazán ijesztő...

Ki tud valami igazán ijesztő brutális horrort?

Figyelt kérdés
minden műfaj érdekelne köszi
2009. márc. 5. 15:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
71%

Final destination - Végső állomás, ez egy vidámparkban kezdődő, szétesik a hullámvasút, nagyon brutál ahogy meghalnak, egy csaj előre látja mi fog történni, de senki nem hisz neki, majd akik kiszálltak még előtte a hullámvasútból, azok halnak meg ülési sorrendben, nem akráhogy, szóval brutál.

A másik meg a Motel 1. meg Motel 2. , ez meg egy szlovákiai motelről szól, ahová diákok utaznak, majd eltűnnek, mert működik ott egy bűnszervezet, akik licitálnak az elraboltakra, majd egy vár szerű helyen, kínzókamrákban úgy ölik meg akit megvettek, ahogy akarják, nagyon brutáál.Jó a sztorija is, azaz a vége.:)

Én szeretem az ilyen életszerű horrorokat, az olyan szörnyecskéseket nem bírom. Jó szórakozást!

2009. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%

Az előttem lévő jókat írt.

Végső állomás 1-3. A 2. az nagyon jó.

Motel 1-2. Itt az első jobb.

Fűrész 1-5.

Hallowin éjszakáján, Sziklák szeme, Romok(bár ez annyira nem brutális, de jó).

Még van, ha eszembejut megírom.

2009. márc. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
80%
Canniban Holocaust. Csak akkor nézd meg egyedül, ha nagyon kemény vagy. Egyébként nem kifejezetten horror. Sokkal több annál.
2009. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
77%
A texasi láncfűrészes összes része :)
2009. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
80%
Kössz a lepontozást. egyébként a Cannibal holokaust, jó film, de nem horror, hanem a kannibalizmusról szól. Lehet, hogy valakit annyira kiborít, de én lány vagyok, és végignéztem.
2009. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:
65%

Szia!


Még ugyan nem láttam, de azt mondják, hogy a Véres valantín nagyon brutál. Gondolj bele horror 3D-ben!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
87%

Anatomie 1-2. Nem tudom, magyarul van-e, én csak németül láttam (sajnos, mert nagyon utálom az ilyet), de ha tudsz németül, és te meg szereted, akkor ajánlom. Adott egy kórház, ahol valami "antihippokratészi" csoport működik titokban, vagyis az emberi szenvedésekkel mit sem törődve kutatgatnak, végeznek emberkísérleteket, élveboncolnak, meg minden, ami kell. Nagyon beteg.


Amúgy egy kérdést, ha feltehetek, a kérdezőnek is, meg minden jelenlévőnek: úgy konkrétan mit szerettek az ilyen filmekben?

2009. márc. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
89%
[REC] szigorúan moziban, nem tudom adják-e még, ha nem akkor minél nagyobb plazmán és házimoziszettel. :)
2009. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
86%

A PENTEK 13 is eleg utos.

Van vagy 7 resze, alegujabb eleg rosszul sikerult de a regrbbiek mind eleg jok.

Amugy a filmek 1980-1990 kozottiek de ne ijedj meg attol meg jok.

2009. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%
Akik a végső állomást írták: a 3 rész egymásra épül, vagy meglehet nézni csak a 3. részt magában, anélkül hogy az első kettőt láttam volna?
2009. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!