Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Civilizált országban egy...

Civilizált országban egy ilyen brutális gyilkosság kísérletért miért nem villamosszék jár, hogy lehet legális? (brutális abortuszkísérlet)

Figyelt kérdés

[link]

Hét hónapos terhességnél korban akarták elvégeznui az abortuszt!

Azt lenyelem, de megemészteni nem tudom, hogy tizenvalahányadik hétig az országok többségében legális.


Na de egy majdnem megszületett magzatot megölni hogy lehet legálisan, egy magát civilizáltnak mondó országban???


2011. okt. 27. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert civilizált országban nincs halálbüntetés.

Pont.

2011. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Az USA-ban van halálbüntetés.

2. Amit írtál, az nem válasz a kérdésemre!

2011. okt. 28. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon erős kamuszaga van a dolognak, és szerintem nem véletlenül nem írnak országnevet, mert olyan a világon nincs, hogy 7 hónapos korban "abortuszt" engedélyezzenek, ilyen korban már rendellenesség esetén is ki kell hordani.


Másrészt a só nem éget. (Nem kell hozzá kémia prof.-nak lenni, elég, ha Mari néni megsózza a levest és tapasztalja, hogy nem "éget". Nem azt mondom, hogy nem volt ilyen abortusz módszer, csak azért maradjunk már a realitások talaján).


Harmadrészt: "Több mint egymillió csecsemőn végeztem abortuszt". Tételezzük fel, hogy 1 abortusz mindenestől 20 perc, akkor egymillió abortusz TISZTÁN 38 év, de ez megállás nélkül, vagyis 24 órában, mindennap, evés, alvás stb. nélkül. Ha napi 8 órában végezne abortuszokat, szünet, szabadnap és szabadság nélkül, akkor is 114 évig kellene dolgoznia...


Negyedrészt: Kevés 7 hónapra született gyerek "ússza meg" ilyen kevés károsodással, pláne mentálisan épen a dolgot, és őket még meg sem akarták ölni...


Ötödrészt: Ha ilyen nagy "abortuszfan" a doki bácsi, akkor lazán le tudta volna vezetni úgy a szülést, hogy a lepényt egy kicsit a fején hagyja, miután észleli, hogy mégis él a baba (és egy 7 hónapos koraszülött nem szokott felsírni), így elég sok "kellemetlenséget" megspórolt volna magának és az anyának...

2011. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az egymillió az szerintem is képletes szám, de azért az is furcsa lenne, ha a csaj kamuzna. Amúgy a Los Angelsi abortuszklinikát említették a cikkben. (nem mondom, hogy ott volt)
2011. okt. 28. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
án ezt láttam párszor, de nem hiszem el. hogy hét hónapos korban még végeznének abortuszt, bárhol a világon. akkor már van, amelyik baba megszületik... nem igaz,hogy csak akkor jutott eszébe az anyjának.
2011. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!