Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináltam vele?! (FONTOS...

Mit csináltam vele?! (FONTOS SEGÍTSETEK! Légszi! )

Figyelt kérdés

Apukámnak van egy olyan fejre tehető lámpája mint a bányászoknak : [link] (hasonló ehhez de nem ezaz)


Szóval kivettem belőle az elemet nem tudom miért (oldalt le kellett csavarni egy "kupakot" és ott voltak az elemek)

Kivettem és próbáltam visszatenni és fordítva tettem vissza és úgy nem működött. Mondom jólvan megfordítom, de akadt egy kis probléma. Beletettem az elemet úgy ahogy kell és elkezdett világítani. Eddig minden szép és jó csak az a baj hogy nem lehet kikapcsolni :( :/ Mielött kiszedtem az elemet 3 féleképpen lehetett használni. Úgy hogy ki van kapcsolva, vagy folyton világít, vagy pedig másodpercenként villan egyet. Most meg csak ég és nem lehet kikapcsolni se semmit :/ Mit csináltam vele??? Lehet hogy nem jó témába tettem de légyszi segítsetek! köszönöm:) és normális válaszokat lehetőleg :) mert fontos lenne!


2011. ápr. 26. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
próbáld a kupakot kijebb csavarni. remélem jó lesz
2011. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de mértnem kérded meg tölle , harakszana nagyon?
2011. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
így se jó :/ még mindig csak világít :(
2011. ápr. 26. 18:08
 4/13 A kérdező kommentje:
hát...igen mivel új...:/ csak megakartam nézni milyen elem kell bele és elromlott :(
2011. ápr. 26. 18:09
 5/13 anonim ***** válasza:
de van rajta valami kapcsoló??? hogy mikor ki,be kapcsolod?
2011. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
egy darab a másik oldalán azzal lehet az egészet irányítani... azzal lehet kikapcsolni bekapcsolni meg váltani hogy csak villogjon vagy világítson és nem működik :(
2011. ápr. 26. 18:11
 7/13 anonim ***** válasza:

üdv :)


sajnos mivel forditva raktad be az elemet valoszinü hogy a vezérlö tranzisztort ami ugye sajna a chipen bellül van kinyirtad :(


ezért csak egyfolytába világit

tárlatos

2011. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

próbáld meg azt hogy kapcsold ki ott a kapcsolónál amit mondtál és vedd ki az elemeket és tedd vissza bele és ha világít akkor nem tom mi a baja.

emígy hány éves vagy ck ugy kérdem hogy mennyire érthecc ehhez

2011. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Zárlatos
2011. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és azzal nem lehet csinálni valamit?? :O :(
2011. ápr. 26. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!