Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kizártam magam a panel lakásbó...

Kizártam magam a panel lakásból, a kulcs belül maradt a zárban, és így a másik kulcsommal sem tudom kinyitni. Ötletek, hogy lakatos nélkül hogyan tudnám helyrehozni? (a bankkártyás trükk nem nagyon sikerült, de vszínűleg én csináltam vmit rosszul. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Csöngess be.


De mindenképpen jobban járnál ha a megfelelő kategóriában tennéd fel a kérdésed.

2011. máj. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És hogyan jutottál gép-közelbe?
2011. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
esetleg csöngess be, de addig mehetnél rokonokhoz!
2011. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az első emeleten laktam, amikor kizártam magam. A fiam felmászott az erkélyre, és addig ütögette az erkély ajtót, míg el nem fordult a kilincs, és ki nem nyílt az ajtó.
2011. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Leszereled a borítót és fogóval szépen elfordítod a kilincs bütyökjét.
2011. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 svegerpeter válasza:
48%
hm csak 1 kérdés hogy zártad be az ajtót ha belül is bent volt a kulcs. ha bezárni sikerült akkor kinyitni is ki kell tudni nem?
2011. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 19:34

Van fogalmad arról, milyen egy ajtó, ha kívül nem kilincs van, hanem egy sima gomb?

2011. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7,51-es vagyok!

Sztem kamu kérdés! Ha valóban kizárta magát egy panelban, akkor nem tudta volna a számítógépen feltenni ezt a kérdést.

Egyébként nagyon könnyű kizárni magunkat, ha az ajtó pl. huzat miatt becsukódik mögöttünk és nem kilincs, csak gomb van kívülről.

2011. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem volt kamu kérdés, úgy jutottam gépközelbe, hogy még nem ott lakunk, az lesz az új albérletünk, és a jelenlegi albiból írtam.Erkély nincs, amire fel tudtam volna mászni, és hiába csengettem volna, mert a lakás ajtaja zárult be, belül a kulccsal, tehát senki nem nyitott volna ajtót:)De már megoldottuk a problémát. A gondnok kifeszítette csavarhúzóval.

Köszi szépen a válaszokat.

2011. máj. 5. 06:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Betörőknek milyen jó tippeket adtatok. Az nem merült fel senkiben hogy akár tippeket is kérhet? XD na jó csak vicc volt, de komoly is lehet...
2015. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!