Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet az a furcsa jel...

Mi lehet az a furcsa jel felvételnél?

Figyelt kérdés

Tehát csendben kell felvennem hangokat, ilyenkor persze sok zavar van a hangban, néha pattog de azt még megértem. Amit viszont nem értek hogy időnként csinál olyat hogy... nem is tudom... hang nincs (hallható) de a műszer jelzi hogy van valami jel. Adobe SoundBooth-al szoktam "nézegetni" a hangokat és ahol az említett jelenség van ott intenzívebbek az alacsony frekvenciák (200Hz), a hálózati áramforrás nem lehet az 50Hz es ugyebár...

van valakinek ötlete mi lehet ez a számomra ismeretlen jelenség?


2011. ápr. 28. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:

valami külső zavar lehet ahhoz hogy tökéletes csendben legyél építened kéne egy ólombunkert!

Bármi okozhatja akár a szomszédban bekapcsolt mikro, vagy egy egyszerű relé...

de az is megeshet hogy épp IT telefonál haza a szomszéd szobából :)

2011. ápr. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!