Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kaptam egy furcsa sms-t. Mit...

Kaptam egy furcsa sms-t. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 1 évvel ezelőtt vettem egy új telefont ezzel együtt új számom is lett. Kezdetben az Intrum zaklatott, szinte minden nap kaptam tőlük sms-t, megelégeltem felhívtam őket, akkor azt mondták, hogy a telefonszám előző tulajdonosa tartozott nekik, de kitörlik a számot a rendszerből. Na azóta még vagy 20-25 sms-t kaptam tőlük...

Ma meg valami EOS Faktor írt, hogy a saját érdekemben hívjam fel őket azonnal.


2011. máj. 12. 12:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként csak a t-mobile adja ki újra a telefonszámokat?
2011. máj. 12. 12:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Én felhívnám őket, hogy megbeszéljem velük, mi a gond. Ha a szám előző tulajával van bajuk, neked úgyse lehet bántódásod.
2011. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélj velük és zárd le az ügyet, ha te nem tartozol, neked is jobb lesz, ha nem zargatnak.
2011. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem,mindegyik szolgáltató kiadja a számokat egy idő után.
2011. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy letilthatod a számukat a szolgáltatónál. ne neked kelljen már ezzel szívni...
2011. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!