Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-Home. Hosszabbíthatok most?...

T-Home. Hosszabbíthatok most? Tehát évek óta van internetem,1éves hűségnyilatkozatot írtam alá.

Figyelt kérdés
Letelt, nem hosszabbítottam. Ha most szeretnék hosszabbítani akkor még lehet vagy csak akkor lehetett volna, amikor lejárt...Köszi a válaszokat
2011. ápr. 30. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értelek, hűségidőt akarsz hosszabbítani? Elviekben akkor választanod kell egy új, olcsóbb díjcsomagot, és arra kötsz majd hűségidőt megint. Engem mindig rohamoznak a t-home-osok, hogy letelt az eddigi hűségidőm, váltsak újabbra, olcsóbbra és kötelezzem el magam mellettük megint. Hívd fel őket, hogy szeretnél újabb díjcsomagot hűségidővel, ajánlanak majd többfélét, csak örülni fognak.
2011. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!