Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hűségnyilatkozatot itt hogyan...

Hűségnyilatkozatot itt hogyan kell értelmezni? Mennyi a díjcsomag? Miért 2 év?

Figyelt kérdés
Van egy telefon 2 éves hűségnyilatkozattal T-mobile-nál részletre. Az van odaírva, hogy "2 év hűség az előfizetésre". Van egy kezdőrészlet és 12x valamennyi. Tehát 1 évig fizetem a telefont. Akkor miért 2 év? Miben nyilvánul meg? És ha nem ír díjcsomagot, akkor azt szabadon választhatok vagy ha nem választok akkor minden hónapban számlázzák amennyit beszéltem?
2011. máj. 19. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a 12x valamennyi az a telefon részlete. Erre jön rá még az előfizetési díj amit 1 vagy 2 évig mindenképpen kell fizetned. Ez attól függ, hogy hány évre írod alá a hűségszerződést. Ha meg nem írnak díjcsomagot akkor az szabadon választható.
2011. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De honnan tudom, hogy mennyi az előfizetési díj? Azt nem írják sehol, csak a telefon részletét.
2011. máj. 19. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előfizetési díj az meg díjcsomag függő.
2011. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

fizetned kell:

párhuzamosan a

12 hónapig a telefon részleteit

24 hónapig a díjcsomag előfizetési díját, valamint 2 évg nem változtathatod meg a díjcsomagodat


Oda van írva, hogy XY díjcsomag esetén: ennyi meg ennyi

2011. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát egy évig a telefon részleteit és 2 évig kell egy díjcsomagot fizetnem, amit választhatok (mivel mindegyiknél van díjcsomag, de ennél nincs, ezért gondolom, hogy szabadon választható) pl. Eco díjcsomagot: 1890Ft havonta 2 éven át. :)
2011. máj. 19. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan. Aztán 2 év múlva vagy lemondod vagy fizeted tovább.
2011. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Mindenkit felpontoztam.
2011. máj. 19. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!