Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hangfalakat akarok venni...

Hangfalakat akarok venni számítógéphez, de nem tudom hogy hogyan fogom csatlakoztatni hozzá?

Figyelt kérdés
tökmind1 milyen hangfalat vegyek? mert még az ezer éves hangfalam van, és jack dugós
2011. ápr. 30. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, szinte mindegy hogy milyet veszel, ha nem lennél biztos akkor kérdezz rá az eladótól a csatlakozásra vagy nézd meg a dobozán, de biztos hogy jack dugós :D
2011. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
agenius kb 2000 ft és elég jó de nem a legjobb. szerintem a jó hangfal 5000 forint felett kezdődik :)
2011. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
figyelembe kell venni valamit, mert már olvastam hogy más hangkártya kell meg ilyenek
2011. ápr. 30. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:

ha sima kis sztereó hangfalakat akarsz venni akkor nem kell semmi extra, csak bedugod és működik

5.1-esnél már nem biztos, hogy ki is tudod használni a hangszórókat...


2.1-es is jó, jack dugós

2011. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!