Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SoS. Hogy tudom számítógéphez...

SoS. Hogy tudom számítógéphez csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Galaxy ace telefonomat,nem érzékeli a számítógépem...nem régen vettem(2-3 nap),semmit nem csináltam vele,de fontos lenne pár zenét ráraknom...

Szóval mit kell csinálnom hogy tudjak rá zenéket tenni?? Hogy érzékelje a számítógép a telefont?


2011. szept. 9. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Több lehetőséged is van:

1. ha adtak hozzá USB-kábelt, azzal a legegyszerűbb. Dugd össze a telefont és a gépet, innentől tudsz fájlokat leszedni róla vagy felrakni rá.

Ha esetleg ezt nem érzékeli, akkor valsz adtak hozzá egy cd-t, amiről telepítened kell az illesztőprogramot.

2. veszel egy kártyaolvasót és egy MicroSD memóriakártyát. A memo-kártyára rátöltöd, amit kell, és berakod a telefonba.

3. veszel a géphez hordozahtó BlueTooth-t, és azon keresztül küldöd át a zenéket a telóra.

2011. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. adtak hozzá,nem érzékel...

2. cd-t nem adtak hozzá....:S

3. de nekem holnapra kell...:S

Szóval ugyan ott vagyok...szóval usb kábel van hozzá.mást nem adtak....

Szóval most mit csináljak?? az előző telefonomon a memória kártyát érzékelt...itt miért nem??

A kártya a telefon új....de most semmit sem érzékel...:S

2011. szept. 9. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:

összedugod a telefont a géppel.


a telefonon megjelenik az usb csatlakozás ikonja felül.

lehúzod a felső tálcát

ráböksz az usb csatlakoztatva szövegre.

kijön egy menü, innen értelemszerűen.

2011. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Sikerült,egy honlapon találtam részletes leírást,nem hagyott nyugodni a dolog!

Köszönöm!

Még egy kérdés...amit rátettem zenék közt van olyan amit beállítanék csengőhangnak...hogyan kell? :)

2011. szept. 9. 22:26
 5/7 anonim válasza:
Telepícsd fel a Samsung KIES-t, nekem bevált
2011. szept. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
felraksz valami fájlkezelőt abban rámész a zenére és a helyi menüből tudod beállítani.
2011. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,megoldottam ...:)

De tényleg nagyon rendesek vagytok,köszi! :)

2011. szept. 11. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!