Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem engedik be egyes...

Miért nem engedik be egyes rendezvényekre a fényképezőgépem?

Figyelt kérdés

Már párszor előfordult, hogy egy-egy rendezvényre (koncertre, jogkorong meccsre), nem akarták beengedni a gépem (Nikon D90). Mikor rákérdeztem, hogy miért más ez a gép, mint egy ugyanilyen, de kisebb?! Erre persze egyik alkalommal sem tudtak válaszolni, csak annyit mondtak, hogy nem tudják. Erre a válaszra mindig felidegesítem magam, hogy maguk sem tudják, hogy mi az oka... és összeveszek a jegykezelővel, hogy ha ők nem tudják, akkor én meg tudom, hogy nem fogom senkinek odaadni, ha tetszik, ha nem beviszem... Ezzel általában nem tudnak mit kezdeni és tovább engednek.

De nem akarom ezt a vitát minden egyes rendezvény alkalmával eljátszani, akár magyarul, akár angolul vagy akár németül.

Szóval, az érdekelne, miért akarják elvenni a gépem? Mi az oka? (Mert ugye, egyik eseményre sem azért veszem meg a jegyemet, hogy aztán a drága gépemmel bárkit is fejbe vágjak, vagy megdobjak).

Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 4. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet azt hiszik valami újságíró vagy de lehet hogy nem engedhetik hogy túl jó minőségű képek kerüljenek ki az eseményről
2011. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hümi válasza:
hát nem mindenki járkál ilyen jó "kis" gépekkel, ha vkinek az van akkor meg azt hihetik, hogy a munkádhoz kell mint már írta az előttem kommentelő.. Jól teszed am meg, ha ilyen masinám lenne én is mindenhová beakarnám vinni
2011. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok újságíró, vagy valami hasonló, szóval nem a munkámhoz kell, csak egyszerűen szeretem megörökíteni az élményeket. Amúgy már azon gondolkoztam, hogy legközelebbi alkalomra, hamisítok egy fotós igazolványt, aztán mit tudnak vele kezdeni. :D

Egyébként, tényleg nem rajongok azért, hogy mindig angolul (főként külföldi eseményekre járok) össze kell balhéznom valakivel és elküldeni a búsba, hogy tovább engedjenek. De ha ez kell...

Amúgy, ha meg attól félnek, hogy túl jó minőségű képek kerülnek, akkor mondhatni simán elvehetnék mindenkitől a gépét, ha már 10MP felett készít képet, legyen az akár obis fényképező, vagy "sima" digitális...

Lehet bennem van a hiba, de úgy gondolom, hogy egy akár koncertnek, akárminek az is a lényege, hogy normális képek készüljenek...

Na, de még egyszer is köszi a válaszokat.

2011. máj. 4. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!