Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy lézerceruzát, de...

Vettem egy lézerceruzát, de hiába akarom beletenni a mini ceruza elemet amit ír a leírás, az nem megy bele, igen csak szorul pedig 2 is kellene bele. Azt írja 2db AAA elem. Mini ceruza elemből is van több féle?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nincstöbbféle. Ha AAA-s akkor az olyan is, milliméterre meg van határozva a méretei.Mi a típusa a lézerceruzádnak? Megpróbálok neked utánnanézni!
2011. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2011. máj. 13. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban AAA méretű elemet ír a leírás és ismerek is hasonló kivitelű modellt.

Gondolom gyárilag tervezték ilyen szorosra hogy használat közben fixen álljon az elem.

2011. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült belevarázsolnom az elemeket. Működik is. Viszont ha majd lemerül az elem akkor biztos,hogy nem tudom majd kivenni belőle.
2011. máj. 14. 07:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha rázással nem jön ki, akor az elem tartó alját át kell fúrni vékony fúróval (de csak az elem aljáig) és valamivel ki tudod tolni vagy ütni belőle.

...jobb megoldás híján...

2012. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!