Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Felforrósodott az elem, de...

Felforrósodott az elem, de miért? (lent )

Figyelt kérdés
Vettem az egérbe elemet (olcsóbbat) és pár perc után nagyon forró lett,szinte már égetett az elem is és az egér is ,de mitől ? nem veszélyes ez ?
2011. aug. 21. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rosszul raktad be és rövidre záródott.
2011. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2011. aug. 22. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ha műkött az egér, akkor nem rakta be rosszul. Én arra is tudnék gondolni, hogy az elem kifejezetten kis fogyasztású eszközbe lett szánva, és az egered túl nagy áramot vett ki belőle.

2011. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

NEm az egérrel elsz mert ha kicsi fogyis és nagyobb az elem akkor sem megy át több áram igy ez nem áll meg.

Rövidzárlatra vagy gyártási hibára tudok csak tippelni, lehet az egyik elem hibás, igy az átfolyó áramtól felhevül.

2011. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most ilyen volt a lézeremmel , szerintem vizes lett valahogy, szerencsére csak az elem volt forró , meg az érintkező a lézerben , és csak az elemnek lett baja , meg az ujjaimnak.
2014. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!