Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen digitális tükörrefelexe...

Milyen digitális tükörrefelexes fényképezőt vegyek max 140e Ft-ért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyiért ne vegyél!

Ilyen kategóriában (gondolom objektívvel együtt szeretnéd kihozni 140-ből)az objektívek gyengék a vázakon, pedig sok beállítás nem feltétlen érhető el.

Amennyiben szép képeket szeretnél készíteni, úgy keress egy minőségibb kompaktot.

Ha a fényképezéssel, mint hobbival szeretnél foglalkozni, akkor számíts arra, hogy drága mulatság lesz. A későbbiekben objektíveket kell venned, állványt, vakut és ez mind mind plusz költség. Egy ilyen árkategóriájú gép határait hamar eléri az ember. Szerintem jobban jársz, ha gyűjtögetsz még, mintha jövő vázat vagy obit cserélnél, mert már kevés.

2011. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
objektív nélkül gondoltam a 140 ezret, objektíveim vannak.
2011. máj. 13. 22:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyenek?
2011. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!