Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebook ismerősök --> ki...

Facebook ismerősök --> ki nézi az adatlapomat legtöbbször?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs az a program, ami mutatná, ki és mikor nézi az adatlapomat és hányszor - ezzel tisztában vagyok! Ám de! Aki hallott már a Facebookról - nem olyan felszínesen, mint sokan - azok talán a következő kérdésemre tudnak valamilyen választ adni.

Köztudott, hogy a Facebook figyeli az adatlapunkat és "vigyáz ránk". Pl. ha mi mindig egy budapesti IP címről lépünk be, és egyszer csak hopp, valaki Brazíliában akar belépni a mi adatlapunkra, akkor azt a Facebook nem engedi. Élő példa, barátnőm Londonban akart belépni az adatlapjára és a Facebook nem engedte neki. Ez így van pl. a bankoknál is, de ez most mellékes. Aki állandó Facebook látogató, annak talán feltűnt, hogy a Facebook mindezek mellett azt is figyeli, mi a mi érdeklődésünk. Ajánl embereket ismerősnek, vagy előre helyezi azokat a barátokat, akivel állandó, mondjuk napi szinten chatelünk, like-oljuk az oldalát stb..

Nekem most 456 ismerősöm van Facebookon. Ebből van úgy 20 ember, akivel napi szinten tartom a kapcsolatot Facebookon. Ebből a 20 emberből 4 mindig első helyen áll, ha az adatlapomra lépek és ott az "ismerősök ikonra" tekintek - nem biztos, hogy ikonnak nevezik, de azért remélem értitek mire gondolok :)!

De van pár ismerősöm, akivel se poke, se like, se üzenet, se chat, mégis megjelenik ott, első helyen!

Tehát, a Facebook valamiért felhívja rájuk a figyelmemet! Tehát, az illetők valami olyat csinálnak, amiért nekem meg kéne nézni az adatlapjukat.

Én ebből arra következtetek, hogy azok az emberek, akikkel nem tartom a kapcsolatot, megnézik az én adatlapomat, akár napi rendszerességgel! Erre a Facebook valahogy felhívja a figyelmemet, és hogy máshogy, mint így!

Nálam konkrétan egy személy van ilyen. Lány vagyok, ő egy pasi, akivel közel kerültünk egymáshoz, csak a barátnője miatt ebből nem lett semmi ...

Most cáfoljatok meg, ha tévedek, de kérlek titeket, ne kioktassatok, hanem a saját véleményeteket mondjátok el erről.

A válaszokat előre is köszönöm. :)


2011. máj. 15. 07:39
1 2
 11/12 anonim válasza:
IDIÓTÁK....
2015. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
En szerintem is ugy van.Van a messengerbe kedvenc lista 4 havert rakta elore mert azokal dumaltam legtobbet minden nap dumalunk es egyszer egy nap egy lany be kerul kozejuk pedig soha a budos eletbe nem beszeltem vele azt se tudom kicsoda a haverokal meg minden nap megy a duma.Plusz a volt baratnom is akkit ki toroltem meg a baratok kozul be ajalja nekem az elso helyre pedig a facebookon nem beszeltunk csak telefonon
2016. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!