Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 60000 ft lett a telefonszámlám...

60000 ft lett a telefonszámlám. De igaz?

Figyelt kérdés

60000 Ft lett a telószámlám... nem tudom miért... A lényeg... hogy azt mondták a szolgáltatómnál, hogy 45Ft-t levonnak belőle, mivel ez az első eset, és nem értesítettek a magas fogyasztásról korábban...


Biztos jól értettem?


2011. máj. 18. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Internet esetleg? Ha nincs rá előfizetésed az eléggé meg tudja dobni a számlát.
2011. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Androidos? Ha igen ne csodálkozz.
2011. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, 45 Ft nem nagyon tesz majd sehova, de ha igaz, akkor örülj neki.
2011. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az ANDROID rendszer hátránya, hogy kapásból összecsatlakozik a nettel, ez az alapbeállítása..


A szolgáltató meg nem tiltja le a netszolgáltatást a telefon előfizetésről, ha te nem kéred.



Kicsit a fogyasztóvédelemhez kellene már fordulnia valakinek, hogy a mobilszoplgáltatók ne árusíthassanak nethozzáféréssel rendelkező előfizetést andriodos telefonnal csak akkor, ha a vevő kéri ezt!!!


Vagy hivják fel a fogyasztók figyelmét erre a dologra!!



Én is amikor ajándékba kaptam az androidos telefont a hűségemért, csak lestem hogy kapásból megy fel a netre, le is tiltattam a telefon előfizetésről ezt a lehetőséget, azóta is keresi a netkapcsolatot minden bekapcsoláskor a telefon ;)

2011. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
45000 Ft... kerekítve... tehát azt mondták 18000 Ft-ot kell fizetnem...
2011. máj. 18. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor örülj, fizesd be a számlát és hívd fel a szolgáltatót, hogy mindenféle internet díjcsomagot kapcsoljanak ki!!
2011. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De tényleg ilyenek, hogy levonnak csak úgy simán 45000-et a számlából?
2011. máj. 18. 17:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről nem halottam, de ha egy ügyintéző mondta... kérj csekket a befizetendő összegről..
2011. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus bepróbálkozás.

Egyébként így jár aki nem tud olvasni.

2011. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem az Androidot kell szídni, hanem kicsit utánanézni hogy mi is az, mielőtt megvennéd a telefont. Én előbb letiltottam a mobilnetet rajta, minthogy betettem volna a SIM kártyát...
2011. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!