Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magas lett a telefonszámlám,...

Magas lett a telefonszámlám, szüleim nekemestek, mit tudok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

36000 Ft-os telefonszámlát csináltunk párommal, szüleim elég rendesen leszidtak, megbántam, de már visszacsinálni úgy sem tudom, nem szeretném, ha ez miatt a fiúra néznének rossz szemmel, hogy miatta csinálom a hülyeségeket.

Mit tudok ilyenkor tenni a szülőkkel, mit csináljak???


2011. jún. 23. 11:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
Mondd meg nekik, h sorry, legközelebb figyelni fogsz. Keress valami alkalmi munkát és abból fizesd vissza nekik. Ez így sztem rendben van.
2011. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A srác mennyié lett? Nálunk is ez volt megismerkedésünknél őket az nyugtatta, hogy neki is csak 1-2 ezerrel lett kevesebb:P Konkrétan akkor döntöttünk úgy ez így nem megy és csináltunk ingyen csomagot:) Ha neki nem lett akkora a számlája bele is adhat..nekem akart barátom mert nem szerette volna, hogy én kerüljek bajba, én nem fogadtam el mert mint monndtam neki is 1-2 ezerrel lett kevesebb. Keress munkát és fizesd ki, mellé csináljatok családi csomagot.
2011. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt a k.urva... Szüleid helyében jól lecsesznélek, mondjuk tőlem nem is kapnál előfizetőset, csak kártyásat, aztán majd szépen megtöltenéd azzal, amid van... Menjél el dolgozni, itt a nyár; valakinek a 36000 forint a félhavi fizetése.
2011. jún. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36000 forint, az majd 2000 perc beszélgetés... Hogy a halálba nem tűnt ez fel? Mert még havi 1x-2x 1 óra az belefér, de naponta ennyi nem tűnt fel?
2011. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen ha a 2000ret elosztom 60al az majdnem 33 óra beszélgetés:)) szép teljesítmény -.-"
2011. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én egész évben összesen nem tudnék ennyit elbeszélni! Pedig aztán Anyuéktól nagyon messze lakom már és mikor a párommal távkapcsi volt akkor is csak 1000 vagy 2000 lehetett a számlánk plusszba túlterhelve...

Áruld már el ez, hogyan sikerült?

2011. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Elég könnyen, távkapcsolatban vagyunk, e-mailezni nem tudunk, így maradt a telefon, minden este beszéltünk.

És amint észrevettem nem nagyon néztük az időt.

2011. jún. 23. 11:23
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudtok e-mailezni? Ahaa, persze. Ennyi pénz töredékéért lehet nagyon jó internetet venni...
2011. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel már nagyon nem tudsz mit csinálni probáljatok meg valahogy ingyen csomagot csinálni, mindnekinek gazdaságosabb lenne.
2011. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az internethez számítógép is kellene, ami neki nincs. Így szerintem azért még mindig nehéz lehet netezni.
2011. jún. 23. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!