Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Villanyszerelők! Miért választ...

Villanyszerelők! Miért választottátok ezt a szakmát?

Figyelt kérdés

légyszives válaszoljatok mert fontos nekem :( köszönöm (bocsi ha rossz kategóriába írtam)


17/L


2011. jún. 2. 17:09
 1/6 anonim válasza:
Én 9-es vagyok, jelenleg annak tanulok, de jövőre megyek át szakközépbe, nem nekem való szakma, csak véletlen tévedtem ide. De jó szakma, hiányszakma, ösztöndíj is jár vele együtt. Egy jó szakember sokat keres, és jól megél a szakmából, persze külföldön leginkább.
2011. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
17:14 vagyok, ja és igen, azt mondják, hogy a lányok nem választanak ilyen szakmát, de igenis választanak, másik villanyszerelő osztályban van egy lány, meg amúgy is kevés van villanyszerelő lányokból, tehát érdemes próbálkozni.
2011. jún. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi :) várok még válaszokat ...
2011. jún. 2. 17:20
 4/6 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon fontos!!!!!!!!!
2011. jún. 4. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem kirúgtak a Bánkiból, aztán a másik suliban nem volt hely a lakatosok között, de villanyreszelőnek kellettem. Kitanultam, de nem sokat dolgoztam a szakmában az elmúlt 25 évben! Most biztonságtechnikával foglalkozom.
2011. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert imádom. :D
2013. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!