Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül átlagosan a...

Mennyibe kerül átlagosan a konnektor és a kapcsoló csere? Villanyszerelők?

Figyelt kérdés

4 konnektort illetve 4 kapcsolót szeretnék majd cseréltetni

kérdezem ez mennyibe kerülne munkadíjjal+ 20 km-s kiszállással (nem Bp.)


2011. jún. 5. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre rengeteg verzió létezik szerelőtől függően.

Én átlagosan 1000 Ft/db munkadíjjal vállalok cserét , 20 km-re 1000 ft a kiszállási díjam is.

De ha nem kell semmi plusz és csak sima csere lenne ezt a melót 5000 Ft+kiszállásért megcsinálnám mivel több kiállás van egy helyen és nem túl időigényes.

2011. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha érzel magadban egy kis bátorságot, akkor lekapcsolod az áramot, és meg tudod simán csinálni magad is, nem egy nagyon bonyolult dolog... :)
2011. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy igaza van. :D

Vagy kérj meg egy ismerőst aki ingyen megcsinálja ennyiért 7000-et elkérni is pofátlanság max az út kifizetése.

2013. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én szomszédnak hétvégén villanycseréltem 1500 ért egy oldalon megnéztem 15000 mekezdet óra kiszállás. A kiszállas volt 10 ropi
2016. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!