Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan igényelhetek hívószámki...

Hogyan igényelhetek hívószámkijelzést a t-comtól?

Figyelt kérdés
Sehogysem találom az oldalukon, hol rendelhetem meg a szolgáltatást.
2009. márc. 18. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ha titkosítva van a vonalad, akkor nem jelzi ki a számodat .csupán ennyi...
2009. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy én szeretném látni a telefonszámát annak aki hív.
2009. márc. 18. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, a titkos adatkezelés NEM jelenti a hívószám titkos (rejtett) továbbítását.


Vagyis függetlenül attól, hogy a telefonkönyvben/tudakozóban megjelenik-e a számod, kérheted a saját hívószámod hívott fél készülékén történő megjelentetését (hívószámküldés), valamint kérheted a hívó fél saját telefonkészülékeden történő megjelentetését (hívószámkijelzés).


A 1412-es telefonszámon tudod megrendelni a szolgáltatást. Minimális havi díja lesz a hívószámkijelzésnek, a hívószámküldésnek nem. Bizonyos technikai paraméterek megléte esetén a szolgáltatást nem tudják berendezni, de erről tájékoztatni fog az ügyfélszolgálat, ha ez fennáll.

2009. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam 1412-n, de ott sem találtam melyik menüpontban van, pedig már kétszer végighallgattam. Azért köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 18. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked az összhang csomagra van szükséged.


Leírás:


Az Összhang csomag az alábbi 5 kényelmi szolgáltatást tartalmazza:


* Hangpostafiók,

* Hívásvárakoztatás,

* Hívásátirányítás feltétel nélkül,

* Három résztvevős beszélgetés

* Hívószámkijelzés (igény és műszaki feltételek esetén).



Az Összhang csomaggal Ön mindig elérhető lesz: akkor is, ha nincs otthon vagy foglalt a vonala, mert a hívásokat rögzíti a Hangposta. Foglaltság esetén hallani fogja, ha új hívása érkezett, és a Hívásvárakoztatás használatával akár fogadhatja is azt. Ha távollétében is szeretné fogadni a hívásokat, akkor a Hívásátirányítás segítségével a telefonjára érkezett hívások egy másik telefonszámon fognak csörögni. Mindezeken túl egyszerre két ismerősével is beszélgethet a Három résztvevős beszélgetés jóvoltából, a Hívószámkijelzés pedig megmutatja, hogy ki keresi.


Azok számára, akik már rendelkeznek valamilyen Hangpostával, automatikusan, külön megrendelés nélkül beállítjuk az Összhang csomagot. A csomag havidíja bruttó 144 Ft.

2009. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor anyukáméknak igényeltem legalább 2 telefonhívásomba (időtlen időkig tartó várakozásba) került + 3 levelembe (faxon küldtem), mire nagy nehezen beaktiváltaák. Szóval kitartás, ne foglalkozz, ha nem találod a menüben egyszerűen csak lépj be az egyikbe és várd meg még kapcsolnak egy ügyintézőt, legfeljebb ha nem tud segíteni továbbkapcsol, de mindenképp kell jelezni írásban is, és külön kell kérni, hogy te is láthasd a hívó fél számát és engedélyezed, hogy a tiedet is lássák.

Utálok ügyet intézni a T-commal, már bocsánat, hogy ezt ide így kiírom, de rengeteg negatív tapasztalatom van.

2009. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Még csak annyit a témához:

Hívószám kijelzős T-Com(os) telefonunk van.

90% ban nem jelenik meg a hivó fél telefonszáma! (valószínűleg letiltotta), az ilyeneket fel sem vesszük! Ha van telefonszám és az ismeretlen, beírva a T-com Telefonkönyv, Internetes keresőmezőjébe, megint 90%-ban az a válasz, hogy a szám Titkos! A tudakozó felhívásakor is ugyan ez a válasz! Úgy hogy sok értelme nincs ennek a szolgáltatásnak sem, csak bosszantó, és + kiadás, ha minimális is.

2009. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

segitség a t-home oldalain

[link]

2010. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!