Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok csatlakozni a...

Hogyan tudok csatlakozni a wifis nethez?

Figyelt kérdés

A laptopmra mobilnet lett felrakva, és amikor hazahoztam a gépet, nem tudott csatlakozni az itthoni nethez.

Sárga háromszögbe egy felkiáltójel van.

Tud valaki segíteni?

Talán valami el lett állitva, vagy le lett tiltva?


2011. jún. 3. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mobilnetnél bontsd a kapcsolatot (Vodásnál tudom, a másik kettőnél meg nem), illetve lépj ki a mobilnet kezelő programból.

A hiba oka az is lehet, hogy a routerrel, vagy a modemmel lehet a gond, illetve azzal is, hogy egy kis időre leállt az internet szolgáltatás (van ez így, sehol sincs 100%-os garancia). Ha az utóbbi áll elő, akkor semmit sem tudsz kezdeni ellene, de ettől még megnézheted a routeredet és a modemet, azzal, hogy mind a kettőt újraindítod, vagyis pár másodpercre áramtalanítod. Előbb kezd a modemmel, aztán várj pár percet, mert lehet, hogy kell egy kis idő, hogy teljesen beinduljon, aztán a routerrel csináld ugyanezt.

2011. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

A mobilnet a munkahelyemen van, azt haza sem viszem.

Otthon a többi számitógépen hibátlanul működik a net, csak az enyémen nem találja, nem tudom miért.

A kolléganőm hazaviszi a laptopját, bekapcsolja és van rajta net, az enyém meg sajnos nem találja.

2011. jún. 4. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!