Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tapasztalatok apple iPod...

Tapasztalatok apple iPod classic-ról?

Figyelt kérdés
nem sokat tudok róla sajnos, de ilyet szeretnék venni.
2011. jún. 5. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:


de az ipod touch-ot ajánlom inkább

2011. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bővebben?:D tényleg 36 órát bír? lehet gépről zenét rakni rá?
2011. jún. 5. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem lehetne gépről zenét rakni rá, akkor honnan raknád? :D
2011. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Panda Péter ***** válasza:

nem teljesen értek egyet, ki is fejtem, hogy miért:

a touch általános hardvert tekintve (ram, proci, kijelző) tényleg jobb, de zeneileg nézve a classic nagyon jó (erősítő, DAC), sok audiofil használja mai napig a classicját. ezen kívül rárakható rockbox alternatív oprendszer, ami mérföldekkel jobb a gyárinál. ráadásul a vinyója cserélhető akár flash tárolóra is egy kis ügyeskedéssel. ha tisztán zeneileg nézzük, akkor szerintem jobb a classic.

ha netezésre meg játékra kell, akkor tényleg jobb a touch, de erre a célre egy blade is megfelel ennyi erővel...

2011. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azért a Touch-nak is elég jó DAC-je van, szerintem rohadt jól szól. És lehet rajta wifivel netezni, meg faszábbnál faszább appeket rátenni. A classic-nál közel sincs ennyi lehetőség.
2011. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Panda Péter ***** válasza:

de a classicra van rockbox. ez a választás arról szól, hogy a felhasználónak mi a fontosabb: zene vagy minden más (hidd el, van akinek az első).

elég csak megnézni a head-fi fórumon mennyien rohangálnak moddolgt classic-okkal.

2011. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tudom de azért egy átlag user-nek szerintem elég (talán még túl jó is) a touch hangzása...
2011. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Panda Péter ***** válasza:
ezt aláírom. de egy átlag usernek egy átlag smarthpone hangzása is elég ami jóval olcsóbb mint egy touch (a belépőszintő mp3 lejátszókról nem is szólva, pl sansa clip+ ami a nagyok közül is sokat ver hangzásban).
2011. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ja...meg a füles se mindegy, hogy mivel használja. ha mondjuk a gyári apple fülessel, akkor tök mindegy. a jó hangzás mondjuk a sennhiser cx 300-nál kezdődik
2011. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!