Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen márkájú fényképezőgépet...

Milyen márkájú fényképezőgépet ajánlotok? Nem feltétlenül digitális. A lényeg hogy egyedi szép képeket tudjak készíteni

Figyelt kérdés
max 30-40 ezret költenék rá.de azért várom a javaslatokat.köszönöm
2011. jún. 7. 15:19
 1/3 csapacsupa ***** válasza:

A kép egyedisége és szépsége elsősorban nem a fényképezőgéptől fog függeni hanem tőled. Ez egy elég szubjektív dolog és leegyszerűsített mindazonáltal teljesen igaz. Lehet egy Canon 550D-d is amivel rossz képet készíthetsz, ha nincs fantáziád és nem érzel rá de ezek birtokában viszont egy ősrégi Pentax géppel is csinálhatsz varázslatos képeket.

Szóval a kérdés inkább az, hogy mi lenne általánosságban a fotózás tárgya? Vagy, hogy mennyire értesz a DSLR gépekhez? Mert ennyiért már egy használt vázat is kaphatsz talán egy kit objektívvel csak azt azért fel kell mérni, hogy mennyire jó vétel, nehogy pórul járj.

30-40e Ft-ért újonnan és normális minőségben, csak kompaktot kapsz, esetleg a Fuji Ultrazoom gépeit de azok szerintem digitális vízfestéket rajzolnak. Bár talán az S2500HD típus nem annyira szörnyű.

Kompakt gépből mondjuk ezt ajánlanám: [link]

2011. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szép képhez nagyon jó fények vagy drága cucc kell, de az egyedi képre nincs recept. Ahhoz vagy van látásmódod, és akkor egy mai okostelefonnal is remek képeket csinálsz, vagy nincs.


Olcsóért ezt ajánlom:

[link]


Drágáért Canon SX130 vagy Fuji S1600.

2011. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszii a segítséget.igazából az egyedire úgy gondoltam hogy ma mutatta nekem egy ismerősöm a lomograpfiákat és megtetszettek.pl nekem már a 4 lencse is új volt.csak gondoltam előbb még nézelődök hátha van valami jobb.

nem akarok nagyon drágát, inkább csak hobbi fotózáshoz kell meg haverok ilyesmi.az ilyen nagyobb gépeket én féltem ezért inkább csak valami kiicsire gondoltam.

2011. jún. 7. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!