Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyha a suli wifijén lógok...

Hogyha a suli wifijén lógok akkor feltudnak jelenteni? Ki tudják deríteni, hogy használtam?

Figyelt kérdés

Amúgy jelszós, de az egyik tanár megadta oszt. társamnak a jelszót, ő meg nekem.

Én amúgy nem használtam, csak valaki elkérte a telefonom, hogy megnézze milyen, és rákapcsolódott a suli wifijére, és félek, hogy kiderül.


2011. jún. 9. 18:02
 1/10 anonim válasza:
Ott kezdődik hogy szerintem ha valami gond is lesz azt a tanár fogja megszívni mert ő adta meg a jelszót. És esetleg az osztálytársad hogy miért terjesztette ha a tanár mondott olyat mondjuk hogy ne adja tovább..
2011. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
énis azon tolom és ki is derült de nem osztottak le érte
2011. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy még annyit, hogy nem csak az az eset volt amikor fent voltam a wifin. Előfordult már egyszer kétszer, hogy magától rácsatlakozott, mivel be volt kapcsolva a wifi (de nem direkt).
2011. jún. 9. 18:07
 4/10 anonim válasza:
az első vagyok mondtam hogy a tanár osztotta meg a jelszót ezért ő szívja meg
2011. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szerintem ne félj ilyesmitől, főlegne így az uccsó napokban.

Amúgy minek tudniuk hogy te wifizel?

Nemondel:D

2011. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tettél semmi törvénybe ütközőt. Nem törted fel a jelszót, csak elmondta neked valaki...
2011. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a szerveren amúgy látják ha kapcsolódsz meg h milyen oldalakat nézel uh okosan :D
2011. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És pl azt is látják, hogy miket írok pl facebookon, citromailen vagy akár msnen?
2011. jún. 9. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:
azt nemhiszem, de nemtudom
2011. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem látják, hogy miket írsz pl. fb üzifalon meg ilyenek.. Az nyomon követhetetlen. Lényegében szinte semmit nem tudnak tenni, max letiltani a hálózatról, mondjuk MAC Address alapján.
2011. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!