Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez minősülhet magánjogsértésne...

Ez minősülhet magánjogsértésnek, vagy fel lehet őket jelenteni vagy bármit lehetne tenni? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Barátnőmnek emailben leírtam jópár dolgot magamról és az én ügyeimről... Egy személy meg tudta a jelszavát és a tudtunk nélkül belépett és kinyomtatta a beszélgetéseinket, majd megmutatta az érintett személyeknek. Nagyon kiborultam és szeretnék valamit csinálni ezzel a személlyel de ha lehet nem saját kezemmel. Ez magánjogsértésnek nevezhető amit ő csinált?
2011. márc. 4. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Magadról és az "ügyeidről" nem emailben beszélgettek.

2. Ha mégis, az a minimum hogy r*hadt erős jelszavakat használtok a fiókokhoz (ajánlanám a KeePass nevű jelszószéfet, van benne jelszógenerátor is)

3. Emlékszek valami olyasmire hogy "levéltitok megsértése". Ennek nézz utána.

2011. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán feljelentheted, mert informatikai rendszerbe tört be. Persze bizonyítani is kell majd...
2011. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!