Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nikon P500, ha merül az aksi,...

Nikon P500, ha merül az aksi, először egy félig töltött aksi képét mutatja, majd egyszercsak kiírja, hogy "Az akkumulátor lemerült" - és kikapcsol a gép. Semmi más előrejelzés. Ez normális a Nikonnál?

Figyelt kérdés
(Mobilelefonoknál megszokott, hogy legalább 3 részre van osztva a töltöttség-jelző, illetve lemerülés előtt villog egy darabig, hogy számíts rá, hogy le fog merülni - a mi Nikonunk nem csinál ilyet. És ez már a második gép, ami ezt csinálja.)
2011. jún. 14. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg melyik firmware van fent ha az 1.0 akkor frissítsd le az 1.1-re


itt az oldal ahonnan le tudod tölteni


[link]

2011. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm válaszod! Csak azt nem tudom még, hogy ez a Nikon P500-hoz is jó? (a szerviz szerint ugyani smég nincs firmware frissítés...) illetve a garanciába ez nem kavar bele?

2011. júl. 4. 09:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyi ez csak nikon P500 hoz jó,én frissítettem és minden nemcsak hogy tökéletesen de sokkal jobban működik,a szervízbe meg nem fogják nézegetni,sőt ha egy gép jól meg van csinálva még szervízt sem szabadna látnija.
2011. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!