Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az a problémám hogy a kevesebb...

Az a problémám hogy a kevesebb mint egy hónapja vásárolt notebookom (Acer Aspire 5742G) ha nagyobb terhelésnek teszem ki és csak az adapterről megy akkor kikapcsol, ha az akkumulátor is bennevan akkor átvált akksis üzemmódra. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A bekapcsoló gomb és a visszajelző ledek villogni kezdenek. Mi lehet a probléma? Tápegység kontakthiba? Esetleg az alaplapon a töltő részénél van hiba? (de akkor töltenie sem kéne sztem) Ilyenkor mi a teendő? Szervíz? Vagy van vmi más megoldás is?
2011. jún. 30. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha kevesebb mint 1 hónapos akkor van rá garancia megoldás beviszed megkérdezed ha szar akkor megcsinálják
2011. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy Csehországban van a szervízközpontjuk, és úgy működik ez az egész hogy én felhívom őket telefonon hogy mi a probléma, ők kiküldenek egy futárt ami elviszi a szervízbe, és ha kész akkor vissza is hozza, ha garanciális probléma akkor ingyen. ha nem az akkor 7ezer forint a szállítás és az átnézés... és ha esetleg nem hardveres a probléma akkor nem akarok 7ezret fizetni... szval aki tudja hogy mi a probléma akkor írjon legyen szíves :)
2011. jún. 30. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Már többször elmondtam, hogy Acer laptopot nem szabad venni.

Máskor, ha veszel akkor DELL laptopot vegyél.

2011. júl. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám. Ha sikerült megoldani, hogyan?
2012. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig a DELL márkával fogtok szívni.


Acerom van, és mint PC szervizes látom milyen hibákkal hoznak be, legolcsóbb megjavíttatni az Acer-t és az Asus-t

2015. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!