Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretném az egyik jelszóval...

Szeretném az egyik jelszóval védett fájlomat email-ben elküldeni, ha az illető meg akarja nyitni azt a saját gépén, akkor tőle is kér jelszót, vagy mivel a program csak az én gépemen van telepítve, nála az én védett fájlom egy sima mezei fálj lesz?

Figyelt kérdés

Ha nála is kéri a jelszót, akkor ezt a problémát hogyan tudnám kiküszöbölni?

(AxCrypt program segítségével védtem le az egyik mappámat, így minden fálj megnyitásánál kéri az általam megadott jelszót. Ezek többségében Word dokumentumok.)


Előre is köszönöm, és elnézést, ha értetlen vagyok. =)


2011. jún. 17. 17:29
 1/1 Panda Péter ***** válasza:
miért nem winrarral tömöríted be? egyszerűbb, és ugyanúgy lehet jelszót állítani (az ellenoldalon is csak egy winrar kell).
2011. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!