Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik (androidos) mobilra...

Létezik (androidos) mobilra olyan program, amivel letudom nyomozni, hogy a telefonon milyen jelszóval léptek be valamelyik oldalra?

Figyelt kérdés
Pl. gmail-re vagy free-mailre. köszi előre is!
2011. máj. 22. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Nincs, és gerinctelen dologra készülsz.
2011. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Van, de tőlem nem kapod meg.
2011. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nem segítetek, minek vagytok regisztrálva az oldalon? Ez az oldal ecélból jött létre, nem pedig erkölcsi intelmek szórása miatt.
2011. máj. 22. 18:14
 4/9 anonim ***** válasza:
azért jött létre, hogy segítsünk és nem azért, hogy mások személyiségi jogait sértsük...
2011. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem törlik, na meg téged is tiltanak! Megérdemelnéd!
2011. máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Uramisten, nehogy szívrohamot kapjatok...
2011. máj. 22. 19:20
 7/9 A kérdező kommentje:

A kislányom rossz társaságba keveredett, jó anyukának tartom magam, önhibámon kívűl történt az iskolában. Lázongó korában van, ezért kb. semmit nem mondd el, bárhogy közelednék felé. Ha már nem tudom sehogysem szóra bírni, megszerettem volna nézni, iskolán kívűl miket csinálnak, hátha kiderül valami a emailjeiből, mert aggódok érte.Nem kérek még abból is hogy szar vagyok és magamnak köszönhetem hogy nem beszél velem, a legjobb helyeken is megtörténhet.

Azért írtam ezt le, hogy ha nincs fogalmatok arról, miért tesznek fel egy kérdést, ne is ítélkezzetek.

2011. máj. 22. 19:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Éreztem, hogy erre aztán már nem fognak záporozni a nagy erkölcsi normák.. Gratulálok csőlátásotokhoz, nagyszájúak.
2011. máj. 22. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Na persze a kislányod...

Ha igaz, ha nem, akkor is gerinctelen dolog, mert egy gyereknek is van saját intim szférája, amit te meg akarsz sérteni.

Akármilyen lázadó is egy gyerek, lehet vele beszélni, csak meg kell találni a módját. Ha pedig ez nem sikerül, akkor igen is mondjuk ki, hogy rossz szülő vagy! Egy gyerek akkor menekül rossz körökbe, ha valami otthon nincs rendben, így előszörwa magad házatáján nézz körül, ne a gyerek levelezésében.

Én is voltam lázadó, sőt a tesóm még jobban, de anyu soha nem alacsonyodott odáig, hogy a cuccaink, leveleink, sms-ek közt kutakodjon.

Ne akarj görcsösen mindent tudni, mert csak elmarod magadtól.

2011. máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!