Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Toshiba SX 900 jó vételár?...

Toshiba SX 900 jó vételár? Aksija tényleg 1 órát bír?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy kamerát, de ha találok egyet mindig van vele valami gond. Most ezen gondolkodom, de úgy hallottam hogy csak 1órát bír durván az aksija! Ez igaz?
2011. jún. 19. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Veszel hozzá annyi akkut ahány órát szeretnél üzemelni.

2011. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még az 1 órát is megkötésekkel..

Nem kapcsolhatod ki-be 2 percenként, nem zoomolsz túl sokat, nem hagyod standbyban percekig stb. Mindegyik gyártó így érti...

2011. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nekem amatör filmgyártáshoz kell, ezt a célt megteszi ez a kamera?
2011. jún. 19. 21:37
 4/8 A kérdező kommentje:

Ilyen olcsó lenne hozzá az aksi?


[link]


Köszönöm a válaszokat! Ha van valami még szivesen várom!

2011. jún. 19. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért a pénzért kettőt kapsz házhoz szállítással:


[link]

2011. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Max szétnézek ilyen nagyobb városokban és ott beszerzem :S mást nem tok cisnálni
2011. jún. 21. 09:49
 7/8 anonim ***** válasza:
De tudsz. A linket azért küldtem hogy rendeld meg. A postás elhozza akárhol is laksz.
2011. jún. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A kamera megrendelve csak nincs raktáron :D :S ... a pótaksi meg állvány az később lessz hozzá :)


Thx

2011. jún. 22. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!