Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » , , a sim kártya regisztrációj...

, , a sim kártya regisztrációja sikertelen" mit tegyek ze ellen?

Figyelt kérdés
barátnőmnek vettem kártyafüggetlen nokiát beletettem kipróbálásként a saját sim-emet elfogadta működött, odaadtam neki a telefont de a az ő sim-ét már nem akarta elfogadni (mindkettőnk sim-e T-mobile-os) újratelepítettem a telo szoftverét gépről megpucoltam a sim kártyáját képernyőtisztító kendővel (száraz) megfújkáltam a sim helyet de az eredmény nem változott, mi a teendő ilyenkor? valakinek volt már hasonló problémája?
2011. okt. 7. 06:14
 1/3 anonim válasza:

Ez nekem akkor volt, mikor a telenortól átvittem a számomat a tmobhoz, ugye bár ilyenkor van egy átmeneti időszak,(1 fix napig,) amelyik napon a más szolgáltatótól vitt számod átkerül a másikra, ahova vitted.

nem ez történt? hogy SZÁM-hordozott a telefonszáma(új sim-t kap)

2011. okt. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem volt egyikőnknél sem számátvitel mind2 őnk sime eredeti mindenféle változtatás nélkül
2011. okt. 7. 08:40
 3/3 anonim ***** válasza:

A barátnőd kártyája más telefonban működik?

Ha nem akkor te nem sok semmit tehetsz. A szolgáltatót kellene megkérni, hogy nézzen rá a barátnőd cuccára.

2011. okt. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!